Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Bunun yanı sıra;
 

  1. Modellerimiz içerisinden satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz.
  2. Kullanılmış, deforme olmuş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  3. İade, teslim edildiği koruyucu ambalajında ve faturası ile yapılmalıdır. 
  4. Üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  5. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar için, hemen bizden bilgi alınmalıdır.
  6. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
  7. İadesi yapılacak olan ürünler, PTT Kargo dışındaki kargo şirketlerinden herhangi biri ile veya elden bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 3 gün içerisinde ihbar edilip sonraki 3 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşterimize aittir.
  8. İADE EDİLEN ÜRÜNLER, aşağıdaki işlemleri görür:
    Hasarı giderilmiş veya tekrar hazırlanan ürün 5 işgünü içerisinde müşteriye teslim edilir ya da tamiri veya telefisi mümkün olmayan bir ürün ise para iadesi gerçekleştirilir.
İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.